CHYBY

Pokud jste našli nějakou chybu ve filmu a chcete se s námi o ni podělit, pošlete mi e-mail V DOTAZECH, pokud chcete můžete přidat i vaše jméno, a já to zde uveřejním. Děkuji Dinomer


ANONYM
V 1. filmu když ukazují jak nese hagrid Harryho jako škvrně je mnohem menší než jak ho chce Voldemort usmrtit a to bylo ještě před tím. A nakonec když měl ten svůj fotoalbum tak tak už skoro chodil. A to bylo taky před!


LINA ---- 2. DÍL
Když potlouk ve druhem díle, zláme Harrymu ruku, Harry později dopadá na zem, kde na něj potlouk i nadále útoči. Jak se Harry vyhýba jeho ranám, opíra se o obě ruce. Pochybuji, že by toho byl vůbec schopen. :o)


LENUL ---- 2. DÍL
Jak Errol přinese Ronovi Huláka- když letí, tak je otevřeny a vzápěti ho Ron musi rozlepit..
a pak ještě když Harry stojí u Dursleyů v předsíni, tak nejdřív stojí otočený jinak, než pak, když je na něj nový záběr:)


MIRANDA ---- 2. DÍL
Za prvé - v zámku, který má Hedvika na kleci a pro který prý nemůže ven - je klíč :))
A druhá - Když Weasleyovi zachraňují Harryho, sledujte okno. Nejdříve je zavřené a jsou na něm mříže. Ve chvíli, kdy jsou mříže strženy, okenní rámy a sklo úplně zmizí :)


HANA SIDLIKOVA ---- 2. DÍL
Když Voldemort ve 2.díle říká, že jsou oba s mudlovské rodiny, to je blbost Herry není z mudlovské rodiny, jeho matka sice byla, ale potom co měli Harryho s Jamesem se stal z čisté krve ne???


ŠÁRKA MALÁ
po zarazeni si nejdriv sedne Ron naproti Hermione a kdyz prijde i Harry,tak uz sedi Ron s Hermionou vedle sebe!


MASTER
Ve filmu Harry nemá špinavý hábit od jeho krve


MOUSE
Harry nemá ve filmu zelené oči(přitom by stačily barevné čočky!) Brumbál nemá stříbrné vousy(přitom by stačilo pár třpytek)


neznámí
Na plakátech má Harry modré oči


Méďa
Když má Harry v ruce hůlku a vlasy mu vstávají nemá na čele jizvu.